KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12968089
nr 1296 8089
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsningar, 2 st, Gardin. Signerad, numrerad 16/25, Docka, 21/530, e. Motivet: 16,5x12 ca
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:18:18
100 kr
250 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin